Po co wykonuje się indywidualne nadruki na odzieży?

Obecnie w wielu popularnych sklepach sieciowych możemy spotkać się z ubraniami z nadrukiem. Pomimo upływu lat wciąż należą one do bezsprzecznych trendów i raczej nie zapowiada się, by szybko wyszły z mody. Na ubraniach możemy znaleźć wzory w postaci różnych fraz i cytatów, symboli, obrazów. Tego typu koszulki są z pewnością interesujące, jednak jeżeli marzy nam się indywidualny nadruk, sklepy sieciowe w tej kwestii zawodzą.

Oryginalne nadruki na odzieży możemy wykonać samodzielnie lub za pośrednictwem sklepów z ubraniami, oferujących tę opcję. Najczęściej są to sklepy internetowe. Proces tworzenia odzieży z nadrukiem jest prosty i intuicyjny – najpierw wysyłamy nasz wzór i wybieramy kolor koszulki, a potem możemy się cieszyć w pełni profesjonalnym, spersonalizowanym nadrukiem. Należy jednak pamiętać, że sklep może odmówić wykonania projektu, do którego nie mamy pełni praw autorskich, jest w zlej jakość lub w inny sposób narusza regulamin serwisu.

Do samodzielnego wykonania nadruku na koszulce potrzebujemy papieru termotransferowego, czyli popularnego papieru do naprasowanek, pergaminu, który często jest do niego dołączany, żelazka i drukarki. Po przygotowaniu wzoru drukujemy go na papierze termotransferowym, a następnie zgodnie z instrukcją nanosimy na odzież przy pomocy żelazka. Cały proces jest prosty i jeżeli wykonamy go zgodnie z instrukcją, ubranie powinno wyglądać jak to ze sklepu. Jedyną jego wadą jest to, że może być mniej trwałe i wytrzymałe na pranie, niż to wykonane profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *