Nadruki na odzieży – indywidualne zlecenia

Wielu z nas marzą się w pełni oryginalne, spersonalizowane nadruki na odzieży. Choć w popularnych sklepach sieciowych nie brak różnorodnych ubrań z nadrukiem, ich oryginalność jest wątpliwa – kiedy kupimy koszulkę, która naszym zdaniem doskonale do nas pasuje, może okazać się, że ubranie z tym samym nadrukiem mają również setki osób na całym świecie. Jeżeli więc chcemy mieć ubranie ze wzorem wykonanym specjalnie dla nas, warto skorzystać z usług sklepów internetowych, oferujących tego typu odzież.

Indywidualne nadruki na odzieży oferują nie tylko sklepy z ubraniami, ale również firmy z fotografią cyfrową, które oprócz tego drukują zdjęcia także na kubkach, kalendarzach lub innych sprzętach. Niekoniecznie muszą być to jednak zdjęcia – zaprojektowany przez nas wzór również na życzenie może zostać nadrukowany na koszulkę. Niezależnie jednak z czyich usług korzystamy, należy pamiętać o tym, że musimy mieć pełne prawa autorskie do projektu, z którego korzystamy. Sklep może odmówić wydrukowania zdjęć znanych osób bądź obrazów, które nie zostały wykonane przez nas.

Inną ważną kwestią jest odpowiednia jakość wybieranych przez nas wzorów. Sklepy zazwyczaj same zaznaczają jaki rozmiar jest minimalny. Od jakość i rozmiaru projektu zależy przede wszystkim to, jak dobrze wykonany zostanie nadruk. Małe wzory będą musiały zostać rozciągnięte, co znacząco osłabi jakość nadruku. Ze względu na to powinniśmy wybierać jedynie zdjęcia o dużym rozmiarze, aby wyjściowa jakość nadruku była jak największa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *